logo

Survivor 2020 76.Bölüm 14 Mayıs izle

Özet: Survivor 2020 76.Bölüm izle 14 Mayıs tarihli tv8 yarışma programı tek parça ve full hd olarak Survivor 2020 son bölüm izleme için burada.
Yayınlandı: 3 hafta önce
Güncellendi: 3 hafta önce
Eda demiş ki;
Evrim senin kadar çirkef ikiyüzlü karaktersiz bi insan görmedim. İlk başta oy bile atmıştım asla helal etmiyorum
3 hafta önce
21   13

İyi bak demiş ki;
Ayca dan önce elif söylüyor kelimeyi randevu almak diyo o yüzden geçerli
3 hafta önce
5   0

E A demiş ki;
Arkadaşlar nisa nerde
3 hafta önce
20   6

Mr.nobady demiş ki;
beyler evrimin o kadar fanının olduğunu düşünmüyorum belliki sadece like yada dislike kasıyorlar evrimin doğrultusunda 2-3 eleman hakikat ortada tek haksız olan evrim
3 hafta önce
36   90

Sbst demiş ki;
Evrimle sarı papatya nasılda güzel anlaştı öyle maç esnasında
3 hafta önce
24   77

Elif demiş ki;
Acun medya ekiniyle gönüllüler takımı yer değiştirseydi, yani barış Berkan Yasin Ardahan acun Medyada oynayıp diğerleri gönüllülerde oynasaydı bırak 19-19u 19-10a bile gelemezlerdi.Kesinlikle gönüllülerin üzerinde büyük bir baskı vardı.Acun medya resmen Berkan’a,barışa hayvan gibi saldırmasına rağmen onlar ufacık birşey yaptığında bağırıp, ağladılar resmen.Acun yarışmanın sahibi olmasını resmen üstünlük yaptı oyunda da.Mert itiraz etti diye adamı ödülden mahrum etti..Gerçekten acun, iğrenç bi insan.
3 hafta önce
22   0

Spoiler içeren bu yorumu okumak istiyorsanız buraya tıklayın.


Ersin Babuş demiş ki;
Barış kısaca şey demek istiyor "Senin dedikodunu yapıcaz bi rahat bırakmadın. " Dün de oyun sonrası gevşek gevşek diğerlerini yokluyordu. Desteği aldı şimdi gürlüyor, ucuz ucuz laf sokma peşinde ... Utanmadan da " yılan " benzetmesi yapıyor kıza, üstüne bir de şaka demez mi ... Yüzü bile kızarmıyor, yazık ... Yasinden hiçbir farkı yok bu herifin, sinsi versiyonu.
3 hafta önce
95   76

Spoiler içeren bu yorumu okumak istiyorsanız buraya tıklayın.


murat demiş ki;
maçın berabere bitmesi kadar saçma bir şey yok. 1 saat izliyorsun acaba kim kazanacak diye ve millet takım seçiyor, bekliyor, Gönüllüler o kadar yoruluyor. Sonuç, hadi berabere bitirelim herkes yemek yesin. Sonuna kadar gelen bir oyunu 1 sayı kala sonuçlandırmak lazımdı ne olursa olsun. İyi ki tv den izlememişim. Birde admin senden ricam partların kapak resimlerine o partta ne olacağı anlaşılmayacak şekilde resimler koyarsan daha iyi olur. Tam partı başlatacağımız sırada sayıları falan görüyoruz ve spoiler oluyor.
3 hafta önce
16   1

Spoiler içeren bu yorumu okumak istiyorsanız buraya tıklayın.


TRBOSS demiş ki;
acundaki hırs kimsede yok aga adam kazanmak için yaşıyor. dünya kadar para kazanmış milyonlara sahip, üne sahip ama hala kazanmaya aç ufak bi basketbol ya da futbol maçını ne kadar ciddiye alıyor.
3 hafta önce
145   2

zirveyunus demiş ki;
Bu sitede gereksiz bi evrimci kitlesi var ve bütün eleştirilere dislike atıyorlar . At gözlüklerini çıkarın ve fanı olduğunuz kişinin hatalarının farkına varın .
3 hafta önce
140   229

Daha Fazla Yorum

Yorum Yap


Dizinin Diğer Bölümleri
Yerli Diziler
Eski Diziler
Yabancı Diziler