logo

Medcezir 77. Bölüm Final izle

Özet: ki yıl önce, ağabeyinin başına iş açmasıyla suça bulaşan Yaman’ın hayatı, hayırsever avukat Selim Serez ile tanışınca tamamen değişti ve Tozludere’de başlayan hikayesi Altınkoy’da devam etti. Yaman bir gün Mira gibi bir kız ile karşılaşacağını ve onun hayatındaki en önemli kişi olacağını tahmin bile edemezdi. Ama kader onları karşı karşıya getirdi. İlk görüşte çakan kıvılcım, geçen zaman içinde derin bir sevdaya dönüştü. İki ayrı dünyayı kalpleriyle birleştirdiler. Çok mücadele ettiler, savaştılar, birlikte olmak için direndiler ve birbirlerinden hiç vazgeçmediler... Evlenerek, mutluluklarını zirveye taşıdılar... Şimdi bu efsane serüven hafızalardan çıkmayacak bir finalle sona eriyor
Yayınlandı: 3 yıl önce
Oktar demiş ki;
23.07.2020 bu 10. Kere izleyişimdi ve son olmayacak...
3 hafta önce
4   1

Coco demiş ki;
Korona günlerinde yoldaş oldu. Çok güzel bir diziydi. Gençlik aşkları, üniversite yılları, kalabalık aile derken çok eğlendim. Umarım Ay yapım bu ve bunun gibi dizilere yeniden imza atarlar.
3 hafta önce
6   0

Celly demiş ki;
Ne diyebilirim ki keşke bitmeseydi gençliğin en güzel dizisiydi tartışmasız.Umarım Ay yapım yine böyle bir kadroyla güzel işler çıkartır.
3 hafta önce
5   0

Reffet demiş ki;
Altınkoyda silah patlayınca herkes gidio burda hiç kimse duymuyo
3 hafta önce
2   0

Alperen demiş ki;
Bu dizi 1 sezonu daha hak ediyordu. :/
4 hafta önce
12   0

Rizatersyatiran demiş ki;
Yapacaginiz dizinin ben elini kolunu ... ulan bari adam akilli bir sona baglasalarmis
1 ay önce
2   2

Mahmutşevketpaşa demiş ki;
Ezel 1 medcezir 2
1 ay önce
4   1

mustafa demiş ki;
bu 4. bitirişim diziyi 5. evlenince izleyecem ama daha sevdiğim yok :(
2 ay önce
9   1

Emre demiş ki;
Arkadaşlar film , hayatımdaki en güzel bir film oldu gercekten sıkıldıgım zaman çok eğlendim , ama maalesef artık bu yıllarda güzel bir film göremiyoruz :(
2 ay önce
12   1

Hasaki demiş ki;
Arkadaşlar gerçekten izlediğim en iyi Türk dizisi bitti hüzünlendik yine bölümleri unuttuktan sonra tekrar izlerim umarım bu diziyi gerçekten çok seviyorum ben de yeri ayrı acı veda başlasın.Çelenklerde dizi oyuncularının gerçek isimleri ve soyadlarının yerleri değiştirilmiş.
2 ay önce
8   1

Daha Fazla Yorum

Yorum Yap


Dizinin Diğer Bölümleri
Yerli Diziler
Eski Diziler
Yabancı Diziler