logo
Payitaht Abdülhamid 24.Bölüm Payitaht Abdülhamid 24.Bölüm

Abdülhamid ile Parvus'un önlerinde bir çanta vardır ve bu çantaların içinden patlamak üzere olan bir bomba vardır. Hatice ile Kemalettin adına da Firuze'nin elinde bulunan mektup adeta bir bomba kadar önemlidir

1 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm Payitaht Abdülhamid 23.Bölüm

Selim paşa'nın hatırlamak için çaba sarfettiği gerçekleri gösteren gazeteyi Abdülhamid elinde tutmaktadır. Parvuz yeniden esas kimliğini saklamakta başarılı olabilecek midir?

1 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 22.Bölüm Payitaht Abdülhamid 22.Bölüm

Parvus, yerini aldığı Gerfand'ın herşeyi anlatacağını korkusu içerisindedir. Ancak sarayda beklenmedik birisi Gerfand'ı bilecektir.

1 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 21.Bölüm Payitaht Abdülhamid 21.Bölüm

Mahmut'u yeniden huzurundan kovan Abdülhamid'in bu hamlesinden sonra Mahmut pes etmez. Eski şaşalı günlerine kavuşmak adına Parvus ile beraber hareket eder ve planlar yapmayı sürdürür.

1 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 20.Bölüm Payitaht Abdülhamid 20.Bölüm

Söğütlü ile Murad her tarafta olan ajanları tespit edebilmek için gereken bilgiyi Ahsen'in yardımıyla edinirler. Payitaht'ın cadedelerinde heyecan dolu bir kovalama olur.

2 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 19.Bölüm Payitaht Abdülhamid 19.Bölüm

Abdülhamid dost zannettiği Parvus'u sarayda ağırlarken Murad Söğütlü ile beraber arkalarına takılan ajanları yener ve petrol haritasını Payitaht'a başarılı bir şekilde getirir. Fakat henüz işleri sonlanmamıştır.

1 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 18.Bölüm Payitaht Abdülhamid 18.Bölüm

Osmanlı Ordusu Yunanlıları harp meydanında yenmeyi başarmış, zafer coşkusu Sarayı sarmıştır. Ama Hatice ve Naime endişe içindedirler.

2 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 17.Bölüm Sezon FinaliPayitaht Abdülhamid 17.Bölüm Sezon Finali

Sultan Abdülhamid bir yandan etrafındaki ihaneti temizlerken bir yandan devleti harbe hazırlıyor. Aynı zamanda ince siyasetiyle dış devlet dengelerini ustalıkla idare etmek zorunda olduğunu biliyor.

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 16.Bölüm Payitaht Abdülhamid 16.Bölüm

Hatice’nin yaptığı küçük bir şaka onun hayatını bir hayli değiştirdi. Vasfi Efendiyle evlenip Kemalettin'i Naime'ye mi bırakacak?

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 15.Bölüm Payitaht Abdülhamid 15.Bölüm

Dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başlıyor, lakin esas ses henüz vücud bulmadı. Sultan Abdülhamid devleti olası bir savaşa karşı diri ve birlik içinde tutmak için ne gerekiyorsa yapacak

0 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler