logo
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.Bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88.Bölüm izle 23 Ocak 2018 tarihli atv dizisi tek parça olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle meniz için burada.

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87.Bölüm

Yaptığı suçun karşılığını kendi isteğiyle çekmek isteyen Ömer içeride bir hayli zor günler yaşayacaktır. Evladının, vicdanını işitmesine yardım eden Meryem'de

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86.Bölüm

Hızır, Nevzat'ın ortadan kalkmasına dair bazı planlar üstündeyken, Ömer işleri içinden çıkılmaz bir hale sokunca bomba etkisi yaşanır. Nevzat'ın bu konuyu kendi lehine çevirebileceği malumdur.

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85.Bölüm

Hızır öldürücü darbeyi hiç ummadığı bir yerden görmüştür. Zeynep'in hayatını kaybetmesi olayının ardından Nevzat'ın görünmesi bir tarafta Çakırbeyli ailesi bir tarafta ise Ünal Kaplan'ın masası tarafında önem arz etmektedir.

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 84.Bölüm

Hızır'ın aldığı Mürsel'i gizli bir şahit olarak Nevzat'a vermesi konunun başından beri olaya dahil olan Kimsesiz Yaşar'ın sinirlenmesine nedne olur.

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83.Bölüm

Meydana gelen bütün olayların bir plan dahilinde olduğunu düşünen Ceylan haklı olduğunu düşündüğü bu durumu anlatmak adına hemen kafasında bir düşünce olduğunu düşündüğü Ünal Kaplan'ın yanına gider.

1 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82.Bölüm

Hastaneden döndüğü sırada Mürsel'in tuzağına gelen Hızır, Ünal'ın desteğiyle birlikte bu tuzağı atlatmayı başarıyor. Yara alan Mürsel'in hayatını kaybetmesini duymadan huzura ermeyecek Hızır

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81.Bölüm

Ekrem dışında farklı hainlerinde olduğunu anlayan Hızır acil olarak dışarıya çıkmak adına çareler düşünmektedir. Dışarda olan olaylarla yüzleşerek hanesinin yaşadığı sorunlara hesap sormak ister.

3 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80.Bölüm

Hızır'ın masada bulunan yerini alan Meryem, ailesi için tehdit oluşturan düşmanlarını bulmak amacında kendisinden emindir. Eşine hasret kaldığı bu zamanlarda metanetli olur ve herşeyi içine atarak planlarını uygulamaya alır.

2 Yorum Yapılmış
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79.Bölüm

Hızır karşısına kurulan tuzaklar neticesinde komploya kurban gidiyor ve bir anda hapishanede buluyor kendisini. Herkes bir şekilde kötü durumdayken daha yakayı ele vermeyen Alparslan ile İlyas ise yakalanmadan bir an önce av peşine düşer.

2 Yorum Yapılmış
Kategoriler
Eski Diziler